HAKKIMIZDA

Hakkımızda - RİVEL SAĞLIK TURİZMİ


Rivel medikal resmi internet sitesine hoş geldiniz.
Güvenilir ve kaliteli sağlık hizmetleri anlayışı ile 2012 yılında çıktığımız bu yolda, doğru ve çözüm odaklı Uluslararası Sağlık Turizmini en yüksek standartlarda gerçekleştiriyoruz. En temel hedeflerimizden biri olan, yurtdışı hastalarını, Ülkemize getirip tedavi ettirebilmek ve buna bağlı olarak, hem kişilerin sağlığına ulaşmasını sağlamak, hem de ülkemize katma değer katabilmeyi benimsemiş durumdayız.
Rivel Medikal olarak, klinik tedavileri, estetik uygulamaları, diş tedavileri ve check up vs. hizmetleri, başta orta doğu olmak üzere, Orta Asya ve Avrupa ülkelerinde bulunan hastalara sunmaktayız.
Anlaşmalı olduğumuz Medicana hastanesi başta olmak üzere, Liv Hastaneleri, Medikal Park Hastaneleri ve Özel Yaşam Hastanesi ve işinde uzman doktor kadromuz ile birlikte hizmetlerimize kesintisiz devam etmekteyiz.
Rivel ailesi olarak, yurtiçi ve yurtdışından gelen bütün hastalarımızın sağlık işlemlerinden uçak ile Türkiye’ye gelişlerine varana kadar takip ediyoruz. Firma olarak, bütün personellerimizi sizlerin hizmetine sunuyoruz. Konaklama hizmetini, en güvenilir ve hijyen açısından en üst seviyede olan oteller ve evler ile sağlıyoruz. Bununla birlikte, hastalarımızın bütün tedavi süreçlerinde, profesyonel doktor ve özel hastane kadromuz ile, sizlere tercümanlık hizmeti vererek gerekli olan sağlık kontrollerini sağlatıyoruz.
“Siz değerli misafirlerimizin gönül rahatlığı ile, sırtlarını bize dayamaları dileği ile…”